X

Nowości

Podsumowanie DOM 2019

W ostatni weekend po raz piąty odbyła się u nas akcja Dni Otwartych Markiz, która kolejny raz była niesamowitym przeżyciem! 3 miesiące przygotowań, kilkadziesiąt zaangażowanych osób, setki godzin spędzonych nad tym projektem i 3 dni spotkań :)
W tym roku naszymi partnerami byli dostawcy przez duże D z ich produktami przez duże P. Na początku warto wymienić Markilux-a, czyli producenta najprawdopodobniej najlepszych markiz na świecie. Ci, którzy są na bieżąco z naszym blogiem, z pewnością pamiętają naszą realizację markizy Markilux TOP ES-1 opisaną tutaj. A to nie jedyna perełka wśród ich produktów. Kolejną z pewnością jest nowość na 2019 rok, czyli Markilux TOP MX-3, który zagościł na naszej ekspozycji, tuż tuż przed Dniami Otwartych Markiz 2019. Kolejnym naszym Partnerem akcji była tradycyjnie już firma Hella, która w tym roku świętuje 60-lecie swojego istnienia. Na naszych gości czekała Pergola TOP Sintesi, wraz z oświetleniem oraz markizą pionową zainstalowaną z boku od zachodniej strony. Czasem tę markizę montujemy od przodu, jeśli taras wychodzi centralnie na zachód i możecie to zobaczyć na naszej realizacji tutaj. Producentem, który dopełnił trio dostawców została krakowska firma Solar-Tech, która produkuje dla nas niesamowitą pergolę lamelową TOP Prima. Jest to jedna z najpopularniejszych pergoli tarasowych, którą wybierają nasi klienci! A jak się prezentuje? Wystarczy spojrzeć tutaj, na naszą realizację w Grodźcu.
Dni Otwartych Markiz były też doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych produktów w ofercie oraz powiększenia naszej wystawy w salonie. Od teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rozmowy o zadaszeniach w towarzystwie:

  • 11 markiz tarasowych – ręcznych oraz elektrycznych, w kasetach oraz bez
  • 5 pergoli – segmentowej, rolowanej, iberyjskiej (baldachimowej), lamelowej oraz szklanej
  • jednego, ale za to niesamowitego, żagla tarasowego Soliday TOP C
  • i kilkudziesięciu innych produktów na 150mkw salonu oraz dodatkowo na 180 mkw na tarasie!!

Wszystkie te produkty były obiektem zainteresowań naszych Gości, którzy poświęcili część tego pięknego weekendu i odwiedzili nasz salon z pergolami w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 189. A gości mieliśmy licznych (szacujemy, że odwiedziło nas prawie 170 osób w ciągu 3 dni!!!) i niesamowitych – ciekawe rozmowy o spędzaniu czasu na tarasie, uświadamianie potrzeb odnośnie zadaszenia czy też cierpliwe tłumaczenie, że czasem nawet największa osłona tarasowa nie da żadnego cienia, jeśli nie jest dobrze zaprojektowana i przemyślana.
Efektem tych rozmów są umówione spotkania z kilkudziesięcioma klientami – w Bielsku, Ustroniu, Tychach, Katowicach, Węgierskiej Górce, Buczkowicach, Brennej, Żywcu, Bestwinie czy też Bojszowach. Powstaną z tego niesamowite przestrzenie, dodamy blasku otoczeniu i pomożemy chwytać cień! Jeśli też marzy Ci się funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń do wypoczynku, to daj nam znać tutaj. Postaw przed nami wyzwanie zadaszenia Twojego tarasu, a my odpłacimy się profesjonalną obsługą, fachowym montażem oraz pięknymi i funkcjonalnymi produktami. Żmidziński – Słońce pod kontrolą.

PS. Oczywiście cała akcja nie udała by się tak sprawnie, gdyby nie nasi wspaniali pracownicy, którzy dołożyli wszelkich starań, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w trakcie samych Dni Otwartych Markiz profesjonalnie oraz miło obsługiwali naszych Gości.
Za przekąski oraz catering odpowiadała gruzińska restauracja Lunita z ul. Sobieskiego. Po raz 5! I niech to będzie najlepszą wizytówką ich profesjonalizmu oraz smaku.

Tagi: