W naszej ofercie posiadamy ponad 100 typów markiz tarasowych od najlepszych producentów z Polski oraz Europy Zachodniej. Bez najmniejszego kompromisu stawiamy na jakość wykonanych produktów, niezawodność ich pracy, terminy dostaw oraz pewność, że inwestor dostanie produkt przekraczający jego oczekiwania. Nie posiadamy, ani nigdy nie będziemy posiadać w ofercie markiz, które nie spełniają naszych własnych wymogów jakościowych czy estetycznych.
Temat zadaszeń tarasów stał się naszym konikiem, dlatego rokrocznie przemierzamy Polskę oraz Europę Zachodnią w poszukiwaniu najlepszych systemów oraz poszerzając naszą wiedzę – odwiedzamy fabryki producentów, ich show – roomy, a także cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach montażowych.

W ofercie posiadamy markizy na każdy taras, ogród czy ogródek restauracyjny – dostępne są modele wg. europejskiej klasyfikacji:
  • bez kasety – ekonomiczna wersja zadaszenia, gdzie cała konstrukcja oraz nawój materiału jest widoczna
  • w półkasecie – wersja z materiałem chronionym od góry, ale widocznym od dołu nawet po zwinięciu, gdzie ramiona są odsłonięte
  • w kasecie – najpopularniejsza wersja markiz, gdzie materiał jest schowany w szczelnej obudowie, natomiast belka konstrukcyjna oraz ramiona są widoczne
  • w pełnej kasecie – najbardziej kompleksowa opcja markizy – po zamknięciu tak materiał jak i ramiona są schowane i chronione przed działaniem warunków atmosferycznych oraz możliwością brudzenia się.
Sterowanie jakie proponujemy naszym klientom jest to silnik radiowy, z pilotem oraz czujnikiem wstrząsowym, zwijającym automatycznie markizę, w przypadku zbyt dużego wiatru.
Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą:
  • znamy się na tym co robimy – ponad 15 lat nabieraliśmy doświadczenia przy setkach zamontowanych markiz
  • wykonujemy wizualizację markizy na Twoim tarasie – żebyś mógł sprawdzić jakiej potrzebujesz szerokości i wysięgu, jak się będzie komponował Twój taras z markizą, przy jakim kolorze będziesz się najlepiej czuł siedząc w słoneczne dni w cieniu markizy
  • bogata oferta – posiadamy w ofercie ponad 100 typów markiz, z niezliczoną ilością wariantów technicznych, kilkunastu kolorach konstrukcji, w ponad 700 kolorach tkanin – popularnych ostatnio jednobarwnych jak i w paski „ukrywające” brud. A jeśli markiza się miałaby nie sprawdzić na Twoim tarasie, to mamy w ofercie również inne systemy – pergole z dachem tkaninowym i aluminiowym czy żagle – stałe i zwijane
  • lubimy niestandardowe rozwiązania – specjalne uchwyty, dodatkowe konstrukcje, przedłużane szerokości – razem z naszym konstruktorem, ślusarzem i architektem siadamy w 4 osoby przy herbacie i planujemy jak znaleźć rozwiązanie, by móc zaspokoić prawie wszystkie oczekiwania.
  • przedłużona gwarancja – montujemy tylko najlepsze dostępne na rynku produkty polskich i europejskich liderów, dlatego możemy sobie pozwolić na przedłużanie gwarancji. Wprawdzie każde urządzenie ma prawo się zepsuć, ale tak my, jak i nasi dostawcy robimy wszystko, by awaria była jak najszybciej usunięta.
  • brak mostków cieplnych – tam gdzie to jest możliwe i pożądane montujemy markizy specjalną techniką, która gwarantuje brak powstawania mostków cieplnych punktowych.
Na naszym najbliższym rynku działa wiele firm „oferujących” markizy tarasowe – spotkaj się z nami, by się przekonać, dlaczego to firma Żmidziński jest liderem w ilości montaży pod względem zamontowanych markiz w naszym regionie.

Wystawa markiz w Naszym Salonie!Odwiedź nas!