Żagle tarasowe to obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań stosowanych do przeciwsłonecznej osłony tarasu czy ogrodu. W wizjonerski sposób pozwala stworzyć zacienione miejsce, w którym z przyjemnością można spędzać czas w słoneczne dni.

Żagle tarasowe to propozycja dla osób, które szukają nietypowych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni czy ogrodu, dla których wizualny aspekt jest równie ważny co funkcjonalność i niezawodność. Jedną z niezaprzeczalnych zalet naszych żagli jest możliwość i łatwość ich zwijania – czy to ręcznie, czy też elektrycznie. W tej drugiej opcji, dzięki silnikom renomowanej firmy Becker, można stosować żagle jako osłonę przed deszczem.

Dzięki opatentowanym systemom pylonów nadmiar wody z tkaniny zostanie usunięty automatycznie, niwelując ryzyko uszkodzenia całego systemu. Kolejną zaletą zastosowania żagla tarasowego jest możliwość przesłonięcia do 110 mkw powierzchni tylko na 4 słupach.

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem oraz Oficjalnym Partnerem firmy Soliday na Polskę.

Ten austriacki producent luksusowych żagli wyznacza trendy na światowych rynkach oraz nieustannie rozwija możliwości techniczne swoich produktów oraz ich design. Pozwala nam to na oferowanie naszym Inwestorom najlepszych i najładniejszych żagli tarasowych dostępnych w chwili obecnej w Europie. Są one absolutnym „must have” dla wszystkich, którzy poszukują w swoim życiu i otoczeniu doskonałych form oraz są świadomi, że design i jakość mają kolosalne znaczenie.