X

Słońce pod kontrolą

Już od 26 lat pomagamy kontrolować światło

Doświadczenie

Firma Żmidziński to rodzinna firma działająca na rynku osłon okiennych od 1990 roku. Nasza firma wyróżnia się na tle innych firm profesjonalną obsługą, znajomością systemów zaciemnień wnętrz i tarasów, precyzją pomiaru i montażu, dobrego i szybkiego serwisu pogwarancyjnego a co najważniejsze znamy się na tym co robimy, a jak czegoś nie wiemy to chętnie poszukamy informacji, zdobędziemy czego nie ma i zamontujemy gdzie inni mówią, że się nie da. Lubimy wyzwania!
Przez 26 lat zdobyliśmy niezbędne w naszej branży doświadczenie, wyprodukowaliśmy tysiące rolet, zamontowaliśmy setki tysięcy sztuk żaluzji, plis, markiz i obsłużyliśmy kilkanaście tysięcy klientów zarówno indywidualnych jak i firm.

Doświadczenie 90%

Zaangażowanie 80%

Zadowolenie Klientów 99%

Reklamacje 96%

Powracający Klienci 99%

Zaczynaliśmy w 1990 roku od małego zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej przy ul. Dąbrowskiego, gdzie produkowaliśmy modne w owym czasie poziome żaluzje aluminiowe aby po kilku latach przenieść się do większej hali produkcyjnej w budynku bielskiego Bezalinu przy ul. Grunwaldzkiej. Po 5 latach intensywnego rozwoju, otwarcia kolejnych produkcji nowych typów osłon okiennych potrzebowaliśmy większej powierzchni i tak oto znaleźliśmy się na ul. Żywieckiej 189 w południowej części Bielska-Białej i od 2006 roku możemy prezentować najnowsze osłonny okienne i tarasowe w salonie o powierzchni 150m2.

Nasza firma od zawsze stawia duży nacisk na porządnej jakości produkt składający się z niezawodnych komponentów i różnorodnej kolorystyki oraz na profesjonalną obsługę. Z dumą i radością witamy w naszych progach klientów, którzy po 15 latach od zamontowania naszych rolet wracają do nas po „coś nowocześniejszego”.

Naszym największym atutem jest dobra znajomość branży, nowości technologicznych, montażowych, wyczucia stylu oraz bogata oferta systemów zaciemnień wnętrz i osłon tarasowych. Mamy w swojej ofercie ponad 60 typów osłon okiennych zarówno do domu jak firmy czy na taras. Lubimy wprowadzać do asortymentu nowe produkty, innowacje, uczestniczymy w szkoleniach, targach branżowych, ciągle doskonalimy produkty i siebie aby zapewnić najlepszą obsługę, profesjonalne doradztwo i zadowolić klienta w najwyższym stopniu.

Nasza firma zapewni Państwu miłą, fachową i kompleksową obsługę, od pomiaru u klienta, przez produkcję, po dostawę i montaż, by otrzymali Państwo rozwiązanie na miarę swoich oczekiwań. Dostarczamy produkty na wymiar, precyzyjnie zmierzone i sprawnie zamontowane według wszelkich standardów z użyciem najwyższej jakości komponentów montażowych, wyprodukowane ze starannością oraz dokładnością.

Nasz Salon

Co mówią o nas Klienci?

shutterstock_139246037
Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i szerokiej oferty. Zamówiłem rolety do biura ze specjalnym materiałem nie przepuszczającym światła. Pięknie służą do dzisiaj w naszym biurze.

Michał

- CEO of NLBMEDIA
shutterstock_139247903
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla rebds vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo. vamus suscipit molestie dolor sit amet, consectetur

Sanna Noher

- Founder of Example.com
shutterstock_139247630
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla rebds vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo. vamus suscipit molestie  dolor sit amet, consectetur

Jack Sentel

Co-founder
team1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla rebds vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo. vamus suscipit molestie

Mina Kuler

- Designer at of example.com

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Zdobytą przez 26 lat wiedzę wykorzystujemy codziennie do profesjonalnej obsługi naszych klientów.

BOGATA OFERTA

Oferujemy produkty wiodących polskich i europejskich producentów wszelkich osłon okiennych i automatyki. Sami również jesteśmy producentem rolet, plis, moskitier czy żaluzji.

POMIAR DOSTAWA MONTAŻ

3 w 1 – decydując się na ofertę naszej firmy otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie od pomiaru przez produkcję lub import po montaż.

NASI KLIENCI

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże firmy czy zakłady pracy. Nasze zaplecze produkcyjne i personalne jest gotowe na wszelkie wyzwania.

POMIAR U KLIENTA

Nasi pracownicy w sprawny i fachowy sposób pomogą w wyborze właściwej i najlepszej osłony okiennej do Państwa domu czy firmy.

ZADOWOLENIE KLIENTA

Jest dla nas najważniejsze. Z przyjemnością witamy wracających do nas klientów i cieszymy się gdy możemy zaoferować Państwu idealnie dopasowany produkt.

Do zobaczenia w naszym salonie!Odwiedź nas!