X

Nowości

Markilux naszym partnerem

Firma Markilux już kolejny raz bierze udział jako Partner Dni Otwartych Markiz. Jest to niemiecki producent markiz i pergoli tarasowych, którego jedynym motorem napędowym jest nieustanny rozwój. Rokrocznie wprowadza do swojej oferty nowe typy markiz, tkanin czy rozwiązań technicznych, które z czasem zostają powielone przez innych producentów. Na szczególną uwagę zasługują w tym roku dwa typy markiz kasetowych. Pierwszym typem jest markiza MX 1 – w naszej opinii jest to najpiękniejsza kaseta do markiz, jaka kiedykolwiek pojawiła się w produkcji. Niespotykany kształt kasety wprawia w zdumienie i zatrzymuje wzrok na dłużej. Idealnie wpasuje się w każdy taras – tak nowoczesny jak i rustykalny.

markilux-6000-(39)

Kolejną propozycją jaką przygotował Markilux na 2017 jest z pozoru prosta forma kasety Markilux 970. Czysty design i ascetyczny wygląd sprawiają, że jest to propozycja warta rozważenia w przypadku nowoczesnych domów, gdzie dominują prostota i kwadratowe kształty. Dodatkowymi atutami Markilux jest samodzielna produkcja tkanin poliestrowych, które potrafią zmienić wygląd każdej przestrzeni. A o rozwiązaniach technicznych, gdzie stosuje się ultra ciche ścięgna Bionic, podwójne łańcuch stalowe, wbudowane w konstrukcję halogeny czy ledy można by pisać całe artykuły.
Zapraszamy na Dni Otwartych Markiz 2017 by poznać specjalną ofertę cenową na wszystkie produkty Markilux – tak wspomniane markizy tarasowe, jak i markizy do ogrodów zimowych czy pergole ogrodowe.

Tagi: