X

Nowości

Dni Otwartych Markiz

W najbliższy weekend 15-17 kwietnia 2016 (Sobota 10-18 | Niedziela 10-16) zapraszamy serdecznie każdego kto myśli o przygotowaniu swojego ogrodu i tarasu na przyjście lata i słonecznych dni. W trakcie naszych Dni Otwartych Markiz będziemy mieli przyjemność zaprezentowania Państwu wiele rozwiązań, które efektownie i elegancko ozdobią Wasz taras czy ogród oraz skuteczne ochronią Państwa przed nadmiernym nasłonecznieniem lub wiatrem.

W swojej ofercie mamy markizy tarasowe wiodących producentów polskich i niemieckich, których jakość jest doskonała, a o niezawodności świadczy prawie zerowa ilość reklamacji. Szeroki wybór typów oraz niezliczona ilość tkanin sprawi, że każdy znajdzie rozwiązanie na miarę swoich oczekiwań, a zakupiona markiza zaspokoi Wasze potrzeby w 100%. Nie tylko osłoni nas przed słońcem, może nam oświetlić taras po przyjściu zmroku, a nawet ogrzeje promiennikiem ciepła w chłodniejsze dni.
Poza markizami będziemy mieli przyjemność zaprezentowania większych typów osłon tarasowych czyli pergoli tarasowych. Pergole mają zastosowanie w przypadku gdy mamy do osłonięcia większy taras, kiedy w naszej okolicy wieją większe wiatry, jest to osłona całoroczna a co za tym idzie zamontowana na stałe. Pergole możemy osłonić tkaniną, szkłem, poliwęglanem czy nawet aluminiowymi obracanymi lamelami. Mogą przylegać do budynku albo stanowić rozwiązanie wolnostojące.

Największym tegorocznym hitem jest jednak żagiel tarasowy. Rozwiązanie to pasuje praktycznie na każdy taras czy ogród, jest nowoczesnym, eleganckim sposobem na osłonięcie się przed słońcem, a nawet deszczem dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów odprowadzania wody. O przewadze żagli nad innymi osłonami może świadczyć, że można nim zasłonić nawet 110 mkw powierzchni tylko na 4 słupach! Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Soliday – znakomitego austriackiego producenta luksusowych żagli, których design, niezawodność oraz jakość jest wyjątkowa.

Przyjdź do nas w najbliższy weekend i przekonaj się na własne oczy jakie są najmodniejsze tarasowe rozwiązania w tym sezonie.
Zapraszamy!

Tagi: